určenie mutácie Ag. Fischer

Mutace-kombinace-názvosloví
Odpovědět
blazejma
Příspěvky: 24
Registrován: 02 črc 2014, 22:40

určenie mutácie Ag. Fischer

Příspěvek od blazejma » 26 črc 2014, 22:19

Založil som si novú páru. Samec je zelený a samica asi pastelino D zelený neviem to isto. V prvom odchove sa mi objavili dve zelené mladé a dve ktoré neviem určiť mohli by ste mi s tým pomôcť. Viem že z fotiek sa to nedá len tak jednoducho určiť ale pokúste sa mi pomôcť. Podľa mňa by sa mohlo jednať o pastelino modrý a to druhé nedokážem ani typnúť brucho má do zelena ale krídla s chrbátom má čisto žlté kostrč má fialovú.
Marek Blažej 046

blazejma
Příspěvky: 24
Registrován: 02 črc 2014, 22:40

Re: určenie mutácie Ag. Fischer

Příspěvek od blazejma » 26 črc 2014, 22:28

Foto
Přílohy
obrazok(2).jpg
Mladé
obrazok(1).jpg
Samica
obrazok.jpg
Samica
Marek Blažej 046

blazejma
Příspěvky: 24
Registrován: 02 črc 2014, 22:40

Re: určenie mutácie Ag. Fischer

Příspěvek od blazejma » 26 črc 2014, 22:30

Foto
Přílohy
obrazok(3).jpg
Mladé
obrazok(4).jpg
Pastelino modrý?
Marek Blažej 046

Uživatelský avatar
milan
Klub
Příspěvky: 273
Registrován: 25 dub 2011, 21:40

Re: určenie mutácie Ag. Fischer

Příspěvek od milan » 29 črc 2014, 11:19

blazejma píše:Založil som si novú páru. Samec je zelený a samica asi pastelino D zelený neviem to isto. V prvom odchove sa mi objavili dve zelené mladé a dve ktoré neviem určiť mohli by ste mi s tým pomôcť. Viem že z fotiek sa to nedá len tak jednoducho určiť ale pokúste sa mi pomôcť. Podľa mňa by sa mohlo jednať o pastelino modrý a to druhé nedokážem ani typnúť brucho má do zelena ale krídla s chrbátom má čisto žlté kostrč má fialovú.
Dobrý den,
samice je určitě pastel-ino D zelený. Mláďata jsou pastel-ino zelený a pastel-ino modrý, což znamená, že vám oba rodiče štěpí i do modré barvy.
Zdravím
miloslav blažek

blazejma
Příspěvky: 24
Registrován: 02 črc 2014, 22:40

Re: určenie mutácie Ag. Fischer

Příspěvek od blazejma » 29 črc 2014, 15:17

milan píše:
Dobrý den,
samice je určitě pastel-ino D zelený. Mláďata jsou pastel-ino zelený a pastel-ino modrý, což znamená, že vám oba rodiče štěpí i do modré barvy.
Zdravím
Ďakujem za odpoveď.
Marek Blažej 046

Odpovědět